לייף סטייל

איך לדבר עם בנות בצאטים – דייטים אונליין בימי קורונה

אני זוכר את הפעם הראשונה שניסיתי לדבר עם בחורה בצאט למען האמת זה לא הלך בכלל , תמיד נתקעתי חיפשתי מה להגיד  , דאגתי שמה שאני אומר משעמם ואולי גם לא מצחיק , פחדתי שהיא תאבד עניין , תעלם ולא תחזור לדבר איתי יותר , או גרוע מזה , תחסום אותי הרגע הזה שהתמונה שלה כבר לא זמינה , הרגע הזה שזה מכה בי היא חסמה אותי  , שעממתי אותה הפכתי ללא מעניין , ברגע אחד חרב עלי עולמי לא האמנתי שזה קורה לי , מה עשיתי לא נכון , באיזה דרך אני יכול לפנות אליה כדי שהשיחה תזרום , ניסיתי להריץ בראש מה אמרתי לא בסדר , מה כתבתי לא נכון , כל פעם הגעתי לאותה תוצאה שאין לי מושג.

עד שיום אחד זה הכה בי , בנות זה כמו מתכון , אף פעם אין מידה מדוייקת  , זה הרבה ניסוי ותהייה  , יש כאלה שאוהבים מלוח,  יש כאלה שמעדיפים מתוק , אבל הכי חשוב, הבנתי שזה חייב להיות בטעם טוב ובמידה הנכונה , להגיד לך שיש מתכון מנצח ללמוד לדבר עם בנות , זה יהיה שקר כי אין!

כל בחורה היא שונה מהאחרת וצריך לדעת איך לדבר איתן באותו אופן יש כאלה שיעדיפו מתוק ויש כאלה כאלה שיעדיפו מלוח , אני אעביר לך את עקרונות המפתח שיעזרו לך להתחיל לדבר עם בנות , מבלי להיחסם מבלי להיתקע אבל הכי חשוב לייצר לזה המשכיות שזה יהיה מעניין ותוכל להמשיך למנף את זה קדימה.

כלל ראשון שאני מחייב אותך להבין!

אל תפחד מהלא! , על מאות ״לא״ שתקבל  , תקבל גם עשרות ״כן״  , תקבל אפילו כן אחד  , זה שווה את זה כנראה עשית משהו טוב ואתה על הדרך הנכונה , לא מבקש ממך להיות עם ביטחון זה משהו שנרכש במהלך הדרך! רק אל תפחד מהלא ואל תיתן לו לעצור אותך, אם לא תעז לא תדע , ולהישאר עם האולי זה הדבר הכי נורא שאתה יכול להביא על עצמך!

לכן קום מהכיסא צא החוצה ולך להתחיל עם בנות זה כמו כל דבר בחיים צריך לנסות ולהתנסות לפני שהתחלת לרוץ למדת ללכת, עוד הרבה לפני למדת לעמוד, זה תהליך שאתה צריך לבנות עם עצמך גם כדי להגדיל את הביטחון העצמי שלך וגם באמת להבין שהלא הוא לא כזה נורא.

ההפך, תלך כדי לקבל לא ככה באמת תבין שהחוויה לא קשה, הלכה אחת תבוא אחרת יש עוד המון בנות שם שרק מחכות שאתה תגש ותציג את עצמך, כל התהליך הזה הוא הרבה ניסוי וטעיה מכיוון שלכל בחורה צריך לגשת בצורה שונה.

גם לאחר שסיימת לדבר עם מישהי תכתוב לך נקודות חוזק ונקודות חולשה, תבין איפה ההיית יכול להשתפר ואיפה טעית, מה ההיית יכול לעשות יותר טוב ומה כדי לך לשמר, מה מייחד אותך מכל השאר חוץ מזה שאתה הוא אתה.

תעשה עם עצמך חושבים כי בסופו של יום זה שיעור וכמו כל שיעור אתה חייב לעשות שיעורי בית כדי שבשיעור הבא תבוא עם יותר ידע ותדע בדיוק כיצד להגיב בכל סיטואציה.

מצרף לך כאן קישור למסמך נקודות חולשה וחוזקה שתמלא בעצמך

  • ממליץ בחום להוריד את המסמך למחשב ולהדפיס אותו, כשרושמים אותו ביד ולא על גבי המחשב עצם האקט של דף ועט ביד מוסיף לנו ליכולת החשיבה ואנחנו לא מתרכזים במחשב והסחות דעת מסביב.

כלל מספר 1 – המנע משגיאות כתיב!

אם יש משהו בעולם הזה שבנות שונאות זה גבר שכותב עם שגיאות כתיב , זה מוריד להן זה מבאס ואתה יכול לאבד את הבחורה עוד לפני שבכלל התחלתי ולכן חשוב מאוד לתת דגש על כתיבה נכונה להתייחס לזכר ונקבה כשצריך , לשייך מספרים לטקסט שבהם הם נכתבים מתי אומרים שלוש ומתי אומרים שלושה , מי זכר ומי נקבה , תשתמש באותיות ״איתן״ ואם אתה לא יודע מה זה אומר , תקרא על זה קצת זה חשוב מאוד להצלחה שלך , אם לא תיישם את הכלל הזה  , שום דבר אחר לא יעזור לך תהיי מצחיק תהיי שנון תהיה חכם  , תראה טוב אפילו  , שגיאות כתיב זה יהרג ובל יעבור אצל בחורות.

ישנם המון שיטות כדי לדעת איך להתמודד עם שגיאות כתיב ואחת מהם כמובן חוץ מתרגול זה לראות סרטונים שמראים כיצד ניתן לטפל בשגיאות כתיב ואיך לדעת איך אנחנו כותבים נכון.

ברוב הטלפונים יש היום תיקון אוטומטי שעוזר מאוד אבל במידה ואין לך ואתה רוצה לתרגל את זה בצורה טובה ונכונה מצרף לך כאן שיעור שיסביר לך טכניקות כיצד ניתן לטפל בשגיאות כתיב.

  • סרטון מס׳ 1  – http://bit.ly/2HvNqqk
  • סרטון מס׳ 2 – http://bit.ly/2TjT4xe

טיפ: לפני שליחת הודעה, עבור אליה תקרא אותה ותראה שהכל תקין ואין לך שגיאות כתיב, אל תמהר לשלוח הודעות, זה בסדר היא יכולה לחכות.

אחרי שהבנו כיצד ניתן לטפל בשגיאות כתיב, תרגלנו ולמדנו מה הדרך הטובה והמתאימה בשבילנו, הגיע הזמן לעבור לטיפ מס׳ 2.

כלל מס׳ 2 – תהיי מצחיק אבל לא בהגזמה.

אין בחורה בעולם שלא תגיד לך שהיא לא אוהבת שמצחיקים אותה , אחד הדברים שיותר עושים את זה לבחורה זה גבר שיודע להצחיק , תספר בדיחות תצחק על עצמך תצחק גם עליה , אבל כמו שאמרתי הכל חייב להיות במידה הנכונה  , תגזים וזה כבר לא יהיה מצחיק, זה יהיה מעצבן.ֿ

איך אני יודע מתי אני מגזים

הדרך הטובה ביותר לדעת אם אתה מגזים זה לפי התגובות שלה, היא פתאום נעלמת מהשיחה או מגיבה לך בקצרה, לדוגמא אם לפני כן דיברתם והיא ענתה ונתנה לך הסברים ופתאום כל תשובה שלה מסתכמת בכן , לא, אפילו ברמת בצחוק שכמות ה ״חח״ מתקצרת.

תבין שכנראה הגזמת ועשית משהו לא בסדר, הדבר הכי חשוב זה לדבר.

תשאל אותה אם אמרת או עשית משהו שפגע בה, שגם אתה תבין איפה טעית בסוף זה מסתכם בבדיקת גבולות, הגעת לקצה מסויים שלא ההיית אמור לחצות, חצית אותו לא נורא לא ידעת, בקש סליחה ותמשיכו הלאה, אל תניע את עצמך מלוגו, בסוף אתם בתחילת המערכת שלכם ואתה רוצה למנף את זה כמה שיותר קדימה , להתקדם וגם לצאת איתה לכמה דייטים, לכן כפי שציינתי מקודם אל תניע את עצמך מאגו, בקש סליחה ותמשיכו הלאה.

איך להגיב אם היא לא צוחקת מהבדיחות שלי או לא אוהבת את השנינות שלי

תזכור תמיד שבחורות זה כמו מתכון כשרוצים להכין אוכל, אתה לא יודע מה כל אחת אוהבת יש כאלה שאוהבות חמוץ ויש כאלה שאוהבות מתוק, אתה צריך למתן את עצמך ולהתאים את מה שאתה כותב לסיטואציה שאתה נמצא בה, במידה ואתה רואה שאתה לא מצליח להצחיק אותה , זה הזמן לשנות אסטרטגיה ולהתחיל לעבוד על גישה אחרת כדי להמשיך ולהניע את הדברים קדימה.

איך לספר סיפור או פאנצ

נסה לספר לה חווית שאתה עברת, זו תמיד הדרך הקלה ביותר לספר את הדברים בצורה הטובה ביותר , כשאתה עובר את התליך יותר קל לך לספר עליו מאשר כשהחוויה היא של משהו אחר, אנחנו רואים את זה הכי טוב בבדיחות, תמיד שמשהו מספר בדיחה אתה מתפוצץ מצחוק וכשאתה רוצה לספר אותה אתה נתקע באמצע ותמיד יוצא המשפט הבא, לא משנה הרסתי את הבדיחה, נכוןֿ! כי היא לא שלך החוויה היא לא שלך, ספר לה את מה שעברת תעצים תגדיל את מה שקרה, תן לה להשאר עם ההלם של הואוו.. כמובן אל תשקר!

איך לחדד את השנינות שלי

כדי לחדד את השנינות שלך, צריך להבין מלכתחילה בכלל מה זה שנינות

ההגדרה של שנינות היא : ״אמירה הומוריסטית קצרה וחדה״

על סמך ההגדרה הזו אתה חייב לפעול, ניתן לעקוץ במילים או לספר בדיחות קצרות או כמו שאני אוהב להגיד יציאות ואני אתן דוגמא: דיברתי עם איזה בחורה בווטסאפ סיפרתי לה בדיחה, אבל היא ממש לא הבינה את הבדיחה ברמה של שקט, אפשר היה ממש לשמוע את הצרצרים מסביב, פשוט כתבתי לה ״ניסיתי להצחיק ויצאתי מעניין״

שנייה אחרי זה קיבלתי בווטסאפ את סאשין ה ״חחחחח״ ממש הצחקתי אותה.

לכן גם כשאתה מנסה להיות שנון ולא הולך לך אל תבהל תאלתר.

הטעויות האלה הן הבית ספר הכי גדול וככל שתפיק מהן את המירב ככה אתה תתפתח תצליח תלמד יותר.

אני מבטיח לך שבפעם הבאה יהיה לך הרבה יותר קל כי בנוסף אתה בונה משהו ממש חשוב וזה את הביטחון העצמי שלך כשיש לך ביטחון עצמי השנינות עולה בצורה חדה מאוד, שנינות הולכת יד ביד עם ביטחון עצמי ושניהם זה שילוב קטלני שיצא מהמקלדת אל המסך שלך.

טיפ: נסו תמיד לאזן בין עקיצות יתר לבין הרצון שלכם להצחיק, ככה היא לא תפגע או תעלב ואתם תמשיכו להיות מושכים ואטרקטיבים.

כלל מס׳ 3  – קרוב רחוק או ״שיטת היויו״

אז כמו יויו שזורקים ומחזירים , קרוב רחוק היא דרך מעולה לקדם שיחות עם בנות (הסיבה הפשוטה שזה תהליך שהוא ממש טוב זה מכיוון שאנחנו תמיד משאירים אותן בחוסר ודאות,ברגע שהיא מבינה שהכדור נמצא במגרש שלה זה בדיוק הרגע שהיא מבינה כמה היא טועה, וברגע שהכדור במגרש שלנו אנחנו משחקים איתו ומחזירים לה חזרה, כמובן שלא להגזים עם הגישה הזו מכיוון שזה גם יכול ליצור תסכול יתר ואפילו להפסקת השיחות איתה , לכן תהיי מתון ופרופורציונאלי) , תראה מתלהב תראה מתעניין אבל לא יותר מידי (כשאתה מדבר עם בחורה אל תפציץ אותה בשאלות אחת אחרי השניה תן לה להגיב תן לה לכתוב , שתקח חלק פעיל בשיחה תענה למה שהיא אומרת אני לא אומר להעלם מהצאט ולחזור כדי להראות שאתה לא מתלהב אבל להיות רגוע כשאתה מבין לא להתרגש יותר מידי , תקרא את מה שהיא רושמת לך ואל תסתכל על זה ברפרוף כי יש לך מטרה סופית שהיא רחוקה, כל דבר בעיתו , כרגע אתה מקשיב לה ועונה לה שואל שאלות ומתעניין, תהיי ממוקד בשיחה ואל תשאל את אותן שאלות פעמיים, כי תמיד יבוא המשפט כבר אמרתי לך מה אתה לא זוכר, זה מוריד לבנות, הן מבינות שאתה לא באמת איתן ואתה סתם רושם להם דשברים מבלי לקרוא באמת מה הן רושמות) , אל תתן לה לחשוב שאתה רוצה את זה יותר ממנה , תיזום שיחות ותגרום לה גם ליזום שיחות בעצמה (איך לגרום לבחורה ליזום יחות בעצמה)  , אם אתה מרגיש שרק אתה יוזם והכל בא ממך , תעצור אל תשלח הודעה , חכה שזה יבוא ממנה , שהיא תתעניין בך  (כמה טיפים – איך לגרום לבחורה להתעניין בך), איך עבר היום שלך מה עשית ואולי גם מתי בא לך להיפגש , תזכור אתה מנווט את השיחה ברגע שהיא זו ששולחת הודעה , הכל עבר אליך ועכשיו אתה יכול להתחיל לנווט את הספינה הזו לאן שאתה רוצה , כמו שאמרתי מקודם ואני אציין את זה לאורך כל הדרך , הכל במידה הנכונה , תהיי אדיש מידי והיא תעלם , תתלהב יותר מידי וכבר לא תהיה מעניין.

״בחורה שדיברתי איתה המון וגם יצאנו לא מעט דייטים , כל הזמן הייתי שולח לה הודעות ואם לא הייתי שולח היא בכלל לא הייתה מדברת איתי וזה שיגע אותי , יצאנו (יותר מפעם אחת) נהנו התנשקנו הייתי בטוח שזה זה , מצאתי את הבחורה שאני רוצה , אבל שיגע אותי שרק אני שולח לה הודעות , יום אחד החלטתי אחרי חודש שאנחנו מבלים לא להיות זה ששולח את ההודעה הראשונה, האמת הבחורה מעולם לא שלחה לי הודעה או חזרה אלי , ככה הזמן עשה את שלו והיא נעלמה לי מהחיים״ מה שאני רוצה להגיד שלא בכל מחיר חייבים להיות עם בחורה אם זה לא הדדי.

טיפ: שיטת היויו היא שיטה מעולה כדי לאתגר אתכם ואת הבחורה שאיתכם נסו להשתמש בה בהתחלה כמה שאפשר.

כלל מס׳ 4  – הדדיות

אז כפי שסיימתי עם כלל מס׳ 3  , הדדיות היא חלק בלתי נפרד מהשיחה שלך איתה (מה ;ה הדדיות בכלל ולמה זה חשוב) , זה חייב להגיע שווה מ 2 הצדדים , ללא ספק בהתחלה אתה זה שצריך לתת את הפוש הראשוני כדי לגרום לגלגלים להסתובב , אבל ברגע שהם בתנועה אתה חייב לתת למומנט לעשות את שלו , שכל התהליך הזה בונה את עצמו , אתה תשלח הודעות והיא תשלח לך גם הודעות , תדע שאתה יכול להעלם והיא לא תתעלם , וגם להפך , עם התקדמות הטכנולוגיה החשיפה לתכנים והמודעות שלנו יש כמעט שווין מלא בגישה הזו, יש לא מעט בנות שגם מתחילות עם גברים וזה בסדר אנחנו נמצאים בעולם החדש ואין בזה שום בושה , לכן חשוב מאוד שתשים לב שזה מגיע גם ממנה ואתה לא היחיד שנמצא במערכה הזו , יש כאלה שירימו גבה ויגידו למה מי אני , אבל השיטה הזו הוכיחה את עצמה כעובדת.

דוגמא שחוויתי באופן אישי:  בחורה שדיברתי איתה לא מעט ויצאנו לכמה דייטים באורח פלא נעלמה והפסיקה לדבר איתי , קצת הייתי בהלם כי הרגשתי שהכל זורם טוב , אבל כמו שאמרתי לך מקודם אם זה לא הדדי , תודה רבה  , אני ממשיך הלאה , אחרי כמעט שבועיים אני מקבל שיחה לטלפון שלי ממס׳ לא מזוהה על הקו הבחורה שיצאתי איתה , שואלת לשלומי ורוצה שניפגש שוב, הדברים האלה קיימים וכמו שאמרתי אנחנו בוחרים את המידה שנרצה להתייחס אליהם.

כלל מס׳ 5  – אתה הפרס

זה האומנם ישמע קלישאתי  , אבל לא! , תמיד תחדיר לעצמך לראש שאתה הכי טוב , שאתה לא מתפשר אתה הולך רק על מי שאתה רוצה מי שמעניינת אותך ,כשהיא מדברת איתך היא מרוויחה לה יש את הזכות לדבר איתך , ולא לך  , שאתה מדבר איתה ויכול לדבר עם עוד הרבה בנות אחרות , יתרה מכך תדבר עם עוד בנות , תבין תלמד תשתפשף בסוף כל זה  , זה משחק אחד גדול של החיים , תכניס לך טוב טוב לראש! יש אחד כמוך ועוד המון כמוה ואם לא הלך לא נורא לא קרה כלום זה לא סוף העולם , כשתרגיש ככה באמת תהיי נינוח ויהיה לך יותר קל להניע את הדברים גם בראש וגם בכתב.

ביטחון עצמי הוא אחד הדברים שאנחנו יכולים לבקש לעצמנו, הוא משפיע על הרגש שלנו על האינטראקציות שלנו עם אנשים קרובים ורחוקים,ביטחון עצמי אוסף אותנו ומהדק אותנו מול האתגרים שיש בחיים, אחד מהם זה נשים.

אני אתן לכם עכשיו 5 שיטות כיצד אפשר להעלות את הביטחון העצמי שלנו ואיך אנחנו רואים את עצמו אל מול העולם.

  1. לקחת דברים בפרופורציה –  יש לנו תמיד נטיה לחשוב כשמשהו רע קורה אז לצאת מהכלים ולהבהל כאילו כל העולם קורס עלינו, כאן אנחנו צריכים לקחת נשימה ארוכה ולהירגע ולהבין שהשד הוא לא כזה נורא, יש לנו נטיה לגמד את עצמו, תזכרו שהחיים הם דינמיים ומה שקורה לנו קורה עכשיו, זה גל וזה עובר.
  1. קבלת החלטות – ברגע שאנחנו נמצאים בתוך סיטואציה מסויימת, אנחנו צריכים לקחת החלטה , החלטה נובעת מביטחון עצמי, אם להמשיך ולדבר עם אותה בחורה או לחתוך ממנה, אם מתאים לנו בכלל לאן שהשיחה הזו הולכת, אני אגלה לכם סוג גם לגבר מותר להגיד לא מתאים לי, הכל נמצא אצלנו בראש, קמנו בבוקר לקחנו החלטה שהדרך לשפר את הדברים נמצאת אצלנו בראש.
  1. קיום דיאלוג פנימי – בתור בני אדם יש לנו תמיד את הנטיה לבצע דיאלוג פנימי עם עצמו דווקא למחשבות השליליות, איפה אנחנו לא בסדר, מה עשינו לא טוב, למה לי זה מגיע והדבר הכי נורא אנחנו מתחילים להסתכל על אחרים, אנחנו חייבים לעשות עם עצמו חשבון נפש רק בשבילנו ולא להסתכל על אף אחד אחר, אנחנו לא באמת יודעים מה עובר על האחר, או כמו שאומר המשפט הידוע הדשא של השכן ירוק יותר, שאלו את עצמכם שאלות שפותחות לכם את קו המחשבה, האם אני אצליח, מה הדרך להצליח, כיצד אני יכול להשתפר,שאלו את עצמכם את השאלות האלה והם ללא ספק דברים שיעזור לכם, אז כפי שאמרתי בפסקה הקודמת על השלילי לאחר , דרך נוספת לשפר את הדיאלוג הפנימי שלנו הוא האמת לפרגן לאחר , לא משנה איפה אנחנו נמצאים, לדוגמא שאנחנו נמצאים בעבודה אפשר להגיד למשהו איזה נעלים יפות או איזה חולצה יפה, תתפלאו כמה זה תורם לדיאלוג הפנימי שלנו ומעלה את הביטחון נעצמי, ברגע שאנחנו יודעים לפרגן גם לאחר.
  1. תתחדשו במשהו חדש – צאו החוצה ולכו קנו לכם איזה פריט חדש, זה יכול להיות כל דבר, חולצה חדשה, תמונה קטנה לחדר, אפילו מחזיק מפתחות, כשאנחנו משקיעים בעצמו זה עושה לנו טוב,דבר נוסף זה תעשו סדר בדברים שלכם, ברגע שהדברים שלכם מסודרים אוטומטית יורד מכם המון לחץ זה בפן המחשבתי בגישה שלנו לדברים זה מאוד משפיע, כשהכל רגוע ולא לחוץ ככה גם הגישה שלנו משתנה כשאנחנו נרצה לדבר עם בחורות, נקרים ביטחון ונרים לעצמו, תתפלאו הן מרגישות את זה.
  1. צאו לעולם תהיו מי שאתם – הביטחון העצמי שלנו נבנה בעיקר ע״פ חוויות שעברנו וחוויות שאנחנו עוברים, אם נשאר סגורים בחדר מול המחשב ולא ננהל אינטראקציה עם אנשים, הרי שזה הכי קל ואנחנו לא מתמודדים עם כלום, לכן צאו עם חברים, תצרו דינמיות עם אנשים תחוו את העולם, השתתפו בכל תחום שיכול לתת לכם יסודות וערכים נוספים, דרך החוויות האלה אנחנו נמשוך אנשים אלינו שיבנו לנו את הביטחון העצמי שלנו, ככה גם נדע במה אנחנו טובים מה ההתמחות שלנו ואוטומטית רמת הביטחון העצמי שלנו עולה.

לסיכום:

אז כפי שציינתי מקודם חשוב מאוד שתבין שהכל תלוי בגישה שלך לדברים , אל תפחד מהמילה לא ואל תפחד לקבל לא , זה בסדר אין אחד שלא עבר את זה  , כל גבר שהעז חווה לא מעט את המילה הזו , זו דרכו של עולם , תדע להתנסח נכון ולדבר בצורה נכונה ומידתית ,תן דגש לכתיבה נכונה, זהו אחד הכללים שאם לא נצמד אליהם הכל אבוד לפני שזה התחיל.

תכניס לעצמך תמיד לראש שאתה הפרס כמוך יש רק אחת וכמוה יש עוד המון.

 בנות זה כמו מתכון  , צריך פשוט לפענח מה כל אחת אוהבת , לכל בחורה יש גישה מסוימת ,יש כאלה שיעדיפו מרק מלוח , ויש כאלה שיעדיפו אותו מתוק, אין תוצאה מוחלטת ולא הכל ידוע מראש , כי אם כן , כל הגברים היו יוצאים עם כל הבנות שהם אי פעם רצו , ברגע שתבין את המתכון הנכון לכל בחורה תפענח את השיטה ואתה על הגל כבר תפסת את הגל , אל תרד ממנו עד שהוא מתנפץ. 

בהצלחה 🙂

מערכת האתר

ברוכים הבאים לניוז אי אל פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? אתם יכולים ליצור איתנו קשר למייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה בפייסבוק ונשמח לעזור לכם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button