אינטרנט

2100 גלו את תוכנית השיווק הדיגיטלי המכניסה אלפי שקלים להמון ישראלים בחודש!

אנחנו נרגשים לבשר לכם על התוכנית החדשה שכובשת את הרשת 2100 , התוכנית של הדר אשוח ושלו יפרח אשר מלמדת אתכם כיצד איך אתם יכולים להרוויח כסף באינטרנט.

אחרי שכבשו בסערה את הרשת עם קורס תכלס כסף, קורס לשיווק שותפים, ואחרי שכבשו את ארצות הברית בסערה עם המותג החדש שלהם CashUcation, הם חוזרים שוב לחיינו.

אבל הפעם הם חוזרים בגדול, עם תוכנית הכשרה מתקדמת שלא נראתה כמותה בארץ לפני, תוכנית אסטרטגית מלאה שתחשוף בפניכם את השיטות והאסטרטגיות כיצד גם אתם יכולים להרוויח כסף ברשת.

זהו לא עוד קורס סתמי אשר מלמד אתכם עקרי יסוד בסיסים, אלה תוכנית ליווי מלאה שמסבירה לכם כיצד איך אתם יכולים לבנות לעצמכם נכסים דיגיטלים ברשת.

כיצד איך גם אתם יכולים לבנות אסטרטגיות שיווקיות שיעזרו לכם לא להרוויח מכמה מקורות הכנסה במקביל, ולא להישען על מקור הכנסה אחד.

בנוסף הצמד הזה הבטיח לנו שלכל התלמידים שירשמו לאקדמיה של 2100 מחכה הפתעה גדולה אותה הם לא מוכנים לחשוף כרגע והיא שמורה אך ורק לתלמידים של האקדמיה.

אז מה אתם הולכים ללמוד באקדמיה החדשה?

בשיטה החדשה התוכניות מחולקות לשלושה מסלולים, ולכם יש את האפשרות לבחור את המסלול הכי טוב עבורכם.

לכל מסלול יש אופי לימודי יחודי משלו שבסופו תוכלו להתחיל לעבוד בכל מקצועות הקידום והשיווק באינטרנט, או להתחיל לעבוד כעצמאים ולהציע את השירותים שלכם לאחרים.

איזה מסלולים אתם הולכים לעבור?

האקדמיה החדשה שלהם מציעה לכם מגוון תחומי לימוד ממקצועות הסחר באינרטנט, החל מלימודי מסחר אלקטרוני, שיווק שותפים, בניית מוצרי מידע , קידום ובניית אתרים, שיווק דיגיטלי, לימודי שיווק ועוד המון סוגי התמחויות.

בנוסף לזמן מוגבל בלבד תוכנית הכשרה אינטנסבית למי שמסוגל לעמוד תחת הלחץ במשטר צבאי ברמה הגבוהה ביותר, שיווק שותפים מתקדם.

תוכנית הכשרה זו טרם פורסמה ואנחנו הראשונים לתת לכם ההצצה למה שעתיד לבוא!

הדגש הוא על שיווק דיטלי כל מקצועות השיווק באינטרנט ואיך ניתן לעשות מהם כסף, כל מתחומי ה PPC ו PPV , בניית משפכים שיווקים, והיכולת להיות עצמאים בתחום.

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button