תרבות חינוך

ספיזי ביקורת – הגיע הזמן להכיר את העובדות

אז האם ספיזי נוכלים ? העדויות בשטח מראות את ההפך, דניאל בנשי וסמארטק (אשר ספיזי נמצאת בבעלותם), תבעו את אתר מאקו על כתבה מכפישה ושקרית וקיבלו את הניצחון לו ציפו, מכתב התנצלות והסרת הכתבה השקרית לאלתר מהרשת.

תוכן ממומן

לפני שנדבר על היתרונות שמביאה איתה חברת ספיזי, רצוי כי תכירו מה בכלל החברה מציעה. החברה מציעה ללמד אתכם אנגלית תוך 42 יום באמצעות שיטה חדשה ומהפכנית. על אף הביקורת ספיזי מציעה קורסים לאנשים בכל הרמות, גם לאלה שלא יודעים לקרוא או לכתוב. ההתחייבות של החברה היא שתוכלו לראות שיפור ניכר בטווח של חודש עד שלושה חודשים. כך שכל מי שטוען כי ספיזי נוכלים, חייב קודם כל להראות כי זוהי אכן המציאות. עד כה עברו תחת ידיה של החברה המון תלמידים מרוצים, כאלה שהוכיחו כי ההבטחות אכן מתממשות. אם גם לכם נמאס לראות את כולם מדברים אנגלית ורק אתם נשארים מאחור, מוטב כי תכירו את השיטה שספיזי מציעה. אולי בקרוב מאוד תמצאו את עצמכם דוברים אנגלית בצורה שוטפת.

אם היו אומרים לכם שאתם יכולים ללמוד אנגלית תוך 42 יום, איך הייתם מגיבים? ככל הנראה שלא הייתם כל כך מאמינים לאמירה הזאת. הרי לאורך כל השנים שלמדתם בבית הספר לא באמת הצלחתם ללמוד אנגלית כמו שצריך. מהסיבה הזאת יש כאלה שטוענים כי ספיזי נוכלים, אך העובדות מדברות בעד עצמן. העובדות מראות למעלה מכל ספק כי מדובר על שיטה שבאמת עובדת. לכן אם אתם רוצים ללמוד אנגלית, שווה לכם להכיר את השיטה של ספיזי. לפני שאתם יוצאים בהצהרות, הגיע הזמן לשמוע את העובדות.

אפילו אם אתם מרגישים כי לעולם לא תוכלו ללמוד אנגלית – זה הזמן להכיר את חברת ספיזי. החברה שחרטה על דגלה לאפשר לכל אחד ואחת מכם ללמוד אנגלית בשיא המהירות. מהירות הלמידה היא חשובה והכרחית על מנת שתוכלו לפתוח דף חדש במהירות. אך לא פחות חשוב זה האיכות של הלמידה ועצם היותה אפקטיבית כמעט לכל אחד שמגיע. יש לכם הזדמנות חסר תקדים להכיר את העובדות לגבי חברת ספיזי. החברה שמבטיחה לכם ללמוד אנגלית תוך 42 יום בלבד.

מה מציעה חברת ספיזי?

לפני שנדבר על היתרונות שמביאה איתה חברת ספיזי, רצוי כי תכירו מה בכלל החברה מציעה. החברה מציעה ללמד אתכם אנגלית תוך 42 יום באמצעות שיטה חדשה ומהפכנית. ספיזי מציעה קורסים לאנשים בכל הרמות, גם לאלה שלא יודעים בכלל לקרוא או לכתוב. התחייבות של החברה היא שתוכלו לראות שיפור ניכר בטווח של חודש עד שלושה חודשים. כך שכל מי שטוען כי ספיזי נוכלים, חייב קודם כל להראות כי זוהי אכן המציאות. עד כה עברו תחת ידיה של החברה המון תלמידים מרוצים, כאלה שהוכיחו כי ההבטחות אכן מתממשות. אם גם לכם נמאס לכם את כולם מדברים אנגלית ורק אתם נשארים מאחור, מוטב כי תכירו את השיטה שספיזי מציעה. אולי בקרוב מאוד תמצאו את עצמכם דוברים אנגלית בצורה שוטפת.

החברה קיימת למעלה מ-4 שנים

כל מי שטוען כי ספיזי נוכלים צריך להוכיח כי זוהי אכן המציאות. לא מדובר על חברה חדשה שמבטיחה הבטחות ללא כיסוי. החברה פועלת בפריסה ארצית כבר למעלה מ-4 שנים, ועד כה היא לימדה מאות תלמידים שונים. אם הטענות על נוכלות היו טענות נכונות, ככל הנראה לא היו נרשמים תלמידים חדשים. אך חברה שפועלת כבר למעלה מ-4 שנים ויש לה ביקוש גבוה – היא כזאת שעומדת בהבטחותיה. גם אתם יכולים להצטרף אל חוג התלמידים של ספיזי על מנת להתחיל לשפר את רמת האנגלית שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להירשם, ולהתחיל ללמוד בדיוק מהרמה שבה אתם נמצאים.

לא הצלחת? לא שילמת! 

איזה עוד מקומות לימוד מציעים לכם החזר כספי במקרה שבו לא הצלחתם ללמוד? חברת ספיזי היא אולי החברה היחידה שעושה בדיוק את זה. אם הטענות היו אכן נכונות, ככל הנראה כולם היו רוצים לדרוש את הכסף בחזרה. אך כל התלמידים שמשלימים את כל המשימות בזמן לא דורשים את הכסף בחזרה. מדוע? מכיוון שהם הגיעו אל הרמה שאליה הם רצו להגיע, ולכן אין סיבה לקחת את הכסף בחזרה. אם הטענה כי ספיזי נוכלים הייתה טענה נכונה, החברה הייתה אמורה לפשוט את הרגל תוך זמן קצר. נכון להיום החברה רק גודלת בכל שנה, ומצטרפים אליה עוד תלמידים מכל הארץ.

תמיכה מלאה לכל אורך הדרך

הדבר הכי חשוב עבור כל מי שרוצה ללמוד אנגלית זה שיהיה לו עם מי לדבר. במצבי משבר שונים, תרצו לדעת כי יש לכם אל מי לפנות על מנת לקבל הכוונה נכונה. הצוות של חברת ספיזי זמין מסביב לשעון על מנת לענות לכל שאלה שלכם, לא משנה באיזה נושא. שביעות הרצון של הלקוחות הוא ערך עליון, ובספיזי עושים כל מאמץ על מנת שכולם יהיו מרוצים. כך שכל מי שאומר כי ספיזי נוכלים, ככל הנראה לא באמת נרשם ללמוד אנגלית. יש לא מעט אנשים שיש להם רצון לחבל, ולכן הם טוענים טענות מצוצות מן האצבע.

לפני שתשלמו – תקבלו הדרכה בחינם

אם אתם עדיין חושדים כי ספיזי נוכלים, יש לכם עוד אפשרות לשנות את הדעה שלכם. עוד לפני שתצטרכו להוציא את הארנק, תוכלו לקבל ישירות למייל הדרכה בחינם. כלומר הדרכה שתאפשר לכם להבין פחות או יותר איך עוברים השיעורים השונים בווידיאו. כך עוד לפני שתשלמו את הכסף תוכלו להבין על מה אתם מוציאים אותו. החברה לא הוקמה על מנת לגרום לכם להוציא כסף שאין לו הצדקה. החברה הוקמה על מנת לאפשר לכם ללמוד אנגלית בצורה שוטפת תוך 42 יום. ההצלחה שלכם היא ההצלחה של החברה, הכישלון שלכם הוא הכישלון של החברה. אתם צריכים לזכור את העובדה הזאת לכל אורך הדרך.

10,000 תלמידים לא טועים!

הטענות כי ספיזי נוכלים הן טענות שנועדו על מנת לעצור את ההצלחה המסחררת. נכון לכתיבת שורות אלה עברו דרך החברה למעלה מ-10,000 תלמידים מרוצים. אין סיבה שטענות ללא כל ביסוס וללא כל תכלית יהיו אלה שימנעו מכם ללמוד אנגלית. אם עשרות אלפי תלמידים היו מרוצים, גם אתם תוכלו לסיים את הקורס בהצלחה רבה. בסופו של יום על מנת ללמוד אנגלית לא צריך להיות דוקטור או פרופסור. בוודאי יצא לכם לראות כאלה שמצליחים ללמוד אנגלית על ידי התמדה בלבד. גם אתם יכולים למצוא את עצמכם בדיוק בנקודה הספציפית הזאת. אז מה עוצר מבעדכם להירשם?

ספיזי תעודת אחריות
ספיזי תעודת אחריות

תאמינו בעצמכם – זה כל מה שצריך

צריך להגיד את העובדות בדיוק כמו שהן בלי להסתיר אותן. ספיזי לא עושה ניסים ונפלאות, ולא מבטיח הבטחות שאין להן ביסוס. ללא המחויבות שלכם לדרך ולתהליך לא תוכלו לקצור את הפירות על העבודה הקשה. אתם תמצאו את עצמכם בסופו של יום בדיוק באותה הנקודה שבה אתם נמצאים היום. החברה הוקמה על מנת לשנות את כל המחשבה שלכם לגבי לימודי אנגלית. יש כאלה שעדיין בטראומה מן העבר, ולכן הם לא מעוניינים להיכנס אל תוך המקום הזה. הגיע הזמן שתשאירו את כל החששות הרחק מאחור, ותתחילו לדבר אנגלית בצורה שוטפת. תזכרו כי יש לכם רק מה להרוויח, כמעט ואין לכם מה להפסיד.

לימודי אנגלית בכל הרמות!

זה לא משנה מה הידע הקודם שלכם, ספיזי מתחייבת להביא אתכם בסופו של יום להעשרתו. כלומר גם כאלה שיודעים אנגלית ברמה כזאת או אחרת יכולים להירשם ללמידה. הטענה כי ספיזי נוכלים כמו שהבנתם כי טענה שאין מאחוריה שום הוכחה או הצדקה. הרי כל אחד יכול לטעון טענות שונות ומשונות, אך בסוף האמת היא זאת שמנצחת. תוכלו להתחיל ללמוד אנגלית גם מרמה בסיסית וגם מרמה מתקדמת. בתוך חודש עד שלושה חודשים תמצאו את עצמכם במקום אחר לחלוטין. כל הרגלי הלמידה שלכם צפויים להשתנות, ואנגלית כבר לא תהיה שפה זרה. חשוב להדגיש כי ההרגלים שתלמדו דרך ספיזי יכולים לסייע לכם לא מעט גם בהמשך הדרך.

מערכת האתר

ברוכים הבאים לניוז אי אל פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? אתם יכולים ליצור איתנו קשר למייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה בפייסבוק ונשמח לעזור לכם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button