צבא וביטחון

הסודות שמגבשי יחידות העלית לא רוצים שתכירו נחשפים

שמי הוא  ל' מאמן כושר קרבי ומגבש פעיל של אחת מהיחידות המיוחדות של צבא ההגנה לישראל ואת המאמר שלפניכם כתבתי על מנת להעניק לכם את הידיעה שאתם לא פחות מסיירת. 

כפי שכולכם שמתם לב בשנים האחרונות מתבצעים שינויים מהותיים ביחידות החוד הצהליות כאשר המשמעותי שבהם הוא כוח האדם העירוני שמגיע וכובש את היחידות מבני הקיבוץ והישוב הקלאסים והנושנים. 

איך אחרי מעל מספר עשורים מבצעים שינוי כל כך מהותי – מה השתנה ? 

בשונה מבשנים עברו בהם יחידות העלית פעלו במתכונת חבר מביא חבר היום על מנת להעפיל לאחת מהן תתבקשו לעבור סדרת מיונים פיזיים מנטליים ודינמים וזו לצד כחמש מאות מתגבשים בכל שלב מהם יבחרו לא יותר מעשרות בודדים. 

מהם המיונים האלו אותם נתבקש לעבור ובאיזה גיל ?

כלל מערך יחידות הקצה הצהליות מחולקות לשלוש שכבות כאשר הראשונה היא סיירות העלית השניה חטיבת הקומנדו והשלישית היא הגדסרים החטיבתיים ואת המיונים לשכבה הראשונה תחלו כבר בגיל שבע עשרה ע"י יום מיון בודד ואגרסיבי המושתת על תכנים פיזים בלבד ועונה לשם יום סיירות המהווה קרש הקפיצה למי מכם שיגיע מוכן וממנו יזכה לאיתור מאחת היחידות הממיינות ( סיירת מטכל, שייטת 13, חובלים צוללות ויחידת 504 )

השלב הבא אחריו יהיה גיבוש של חמישה ימים בהם תעברו סדרות של תכנים מגוונים וייעודים באמצעותם ינתחו סגל הגיבוש את עולם הערכים לצידו הגעתם והכל במעטפת סיר לחץ ותנאי קיצון אותם שורדים בד"כ כחצי מהמתמודדים כדי שרק מאה מהם יתקבלו בפועל.

אם להיות מדויק מדובר בארבעה גיבושים, גיבוש מטכל האחוד, גיבוש שייטת 13 האחוד, גיבוש חובלים וגיבוש צוללות ובהם תפגשו נציגים גם מחטיבת הקומנדו שיגיעו לאתר אתכם במידה ולא תבחרו ע"י סיירות העלית.

איך מתכוננים לסוג מיונים שכאלו ? 

חוגי הכנה לצבא וכושר קרבי זהו הסוד לצלוח מיונים מורכבים ומאתגרים שכאלו אבל גם כאן צריך לדעת לאן להגיע אחרת תיפלו בן הכיסאות. 

מדובר במערכת משומנת אליה אני משתייך שכיום עומדת בראש הפרמידה ולקחה על עצמה את כובד האחריות והנטל להתחייב למשתתפיה לשירות ביחידות העלית וזו תחת קורס הכנה לצבא משתכלל הפועל מעל עשור ולו אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בתחום בצורה חד משמעית ויוצאת דופן אליו נחשפתי כמגבש שמצא ובדק כי חצי מלוחמי היחידה אותה הוא מוביל יוצאים ממנו.

מועמדים שנמצאו מתאימים לפי אופי הלוחם המתבקש כאשר רף היכולות הכלליות שלהם עמד רמה אחת מעל כולם עד לכדי שכיום חצי מיחידות המיוחדות מובלות ע"י בוגרינו ובמגמה מתגלגל של בוגר חונך בוגר. 

מה תעברו כחלק מאותו הליך הכשרה יוקרתי ומבטיח ?

כחלק מהליך ההכשרה יחשפו משתתפינו לתכנים אקסקלוסיבים המגיעים היישר ממיוני היחידות המיוחדות ביניהם אימוני שגרה חוצי גבולות, סאגות הכנה ייחודיות המועברות ע”י אנשי המקצוע המובילים בענף מקצועות הספורט והפסיכולוגיה, ימי סימולציה אותם יבצעו לצד סיירות העלית איתן אנו עובדים בשת”פ, סדנאות העשרה אותם תעברו תחת בוגרינו מהשירות וגופי הביטחון השונים ואלו בליווי מערכת טכנולוגית שהקדימה את זמנה אשר פותחה ע”י האגף הרביעי בחברה שתפקידה הוא ולנתב את מועמדינו ליעדים להם אחוזי המעבר הגבוהים ביותר לפי מכלול כלל היכולות אותן נאתר בהם.

האם הם מסוגלים להבטיח הצלחה ? 

מעל עשור של פעילות בה נחתמה אותה חברת כושר קרבי כגוף הבלעדי והמוביל בישראל שמסוגל להבטיח ולהתחייב לכם לשירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות העלית של צה"ל ולפי מטרותיכם האישיות. 

אך חשוב לציין כי כגודל ההבטחה גודל ההשקעה, משתתפי הקורס מתבקשים לשים את הליך ההכשרה בראש סדר העדיפויות שלהם היות וזהו הליך מנפה הפועל במתכונת זהה למערך יחידות החוד של צה"ל כך שמי מכם שיוריד רגל מהגז ולו לרגע ימצא עצמו מנופה החוצה. 

ומנגד, אין מה להילחץ היות ומי מכם שמבקש להעפיל ליחידת עלית מבין שללא התמדה, יציבות והשקעה בלתי רגילה מקומו יהיה שייך לאחר. 

אם אתם מבקשים להבטיח לעצמכם את הפסגה עליה חלמתם, יחידה שקרצה לכם עוד מגיל צעיר שלעמוד כחלק משורותיה הוא פשוט חלום שיתגשם, מצאו אותנו, אדרנלין כושר קרבי ואנחנו נהפוך את המטרות שלכם למציאות נרקמת או כמו שאומר מייסד אדרנלין " הניצחון דורש הכנה מוקדמת" 

Adrenalin-Israel

אדרנלין כושר קרבי הינה החברה המובילה והבלעדית בארץ להכנה ליחידות העלית של צבא ההגנה לישראל וגופי הביטחון שאחריו אשר עומדת כגוף ההכנה היחיד לו אישור הפעילות האחרון החתום ע”י גופי הממשל הרלוונטים בינהם, משרד החינוך, צבא ההגנה לישראל ומשרד הביטחון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button