לייף סטייל

מבתול שמגמגם מול נשים לגבר עם ביצים – המדריך החדש לגברים שמרעיד את רצפות המועדונים


אחרי שנים “יבשות” של חריש בחיי הלילה, הצליח צעיר ישראלי לפצח את כל הסודות “להפיל” בחורות. כעת הוא משיק מניפסט עוצמתי לגברים שמשחרר בלי צנזורה את כל הסודות לתורת הפיתוי של חיי הלילה, ועוזר לגברים להפוך מ”בתולים” מפוחדים לזכרי אלפא מצליחנים עם נשים ובכל תחום בחיים. “וזה לא משנה איך אתה נראה, האם אתה ביישן, או כמה כסף יש לך בבנק. מדובר בשיטות שעוזרות לכולם”, חושף המחבר

טוב, הנה סיטואציה שכל גבר שני במדינה מכיר, ובטח מזיע עכשיו מכל חור אפשרי כשהוא מדמיין אותה. אתה עומד במועדון או פאב, מוקף בבחורות הורסות, שוות, כוסיות של הלייף, אבל הרגליים שלך פתאום מאובנות, הלסת נעולה, הלשון רועדת, והמוח שלך ג’לי. אתה לא מצליח להוציא הברה נורמאלית מהפה, או מחשבה צלולה אחת איך אתה מקיים שיחה נעימה וקלה ומסיים את הלילה בבילוי סוער במיטה.

שלא תטעה – כשבחורות יוצאות לבילוי לילי הן מתות לשמוע מחמאות ולחוות הרפתקאות נעימות. כלומר, אתה בדיוק הבנאדם הנכון במקום הנכון שיכול למלא עבורן את המשבצת, ובהמשך הערב גם את הפנטזיה ליהנות מבילוי משוחרר ומסעיר. אבל ברגע האמת… אתה לא מאמין בעצמך ולא מצליח. וגם אם אתה מנסה לעשות משהו זה יוצא מגומגם ועלוב. לא כיף.

עידן, 29, הוא אחד שמכיר מקרוב את הסיטואציה. הוא חווה אותה לא פעם, וגם את האבולוציה המבורכת של להפוך מבליין עם רגליים משקשקות מפחד למגנט של בחורות. במקום ליהנות לבד מההצלחה, הוא החליט לעשות מעשה, ולכתוב מדריך להצלחה לגברים שהחל לצאת לשוק וכבר עושה רעש. “אני אגיד את זה כך”, הוא אומר על הבייבי המצליח שלו. “כל מה שחשבת וידעת על בחורות, מסיבות וסקס, ואיך להשיג את כל הדברים הללו בלי להתאמץ – הולך להשתנות. רוצה להשיג את זה בקלות ביג טיים? הכול כתוב בספר“.

“השגתי בחורות שלא האמנתי שיירקו לכיוון שלי”

“המועדון” הוא ספר דיגיטלי לגברים, שחושף את כל תורת הפיתוי של חיי הלילה. “זה המדריך הראשון שהולך לפתור כל בעיה שהייתה אי פעם לגברים להתחיל עם נשים. הוא כולל טיפים, אסטרטגיות, פרקטיקות, טקטיקות וכל מה שצריך לדעת כדי להפסיק לשבת בבית עם הכרית ונייר הטואלט…”, אומר המחבר בלשונו המשוחררת. “ויאללה, להתחיל לגרום לחברים למות מקנאה. מטרת המדריך לגרום לכל בחור להבין איך הוא יכול להצליח עם נשים במסיבות, מועדונים ופאבים בארץ ובחו”ל. אני חושף בו שיטות שגרמו לי להשיג בחורות שבחיים לא חשבתי שיירקו לכיוון שלי.

אני בעצם עוזר לך להבין איך תוכל להפוך למגנט אנושי שמשיג כל בחורה, בכל סיטואציה, כזה שבנות עושות שמיניות בשביל לבלות איתו לילה. החלטתי להוציא הכול החוצה, לחשוף את הכול, ושהנשים ילכו להזדיין”.

אתה נשמע “טעון”. משהו מכעיס אותך?

“פעם אחת מגיע גם לגברים שיעזרו להם. תמיד כל הלחץ עליהם – להיות זה שיוזם, להיות הכי טוב במיטה אחרת לועגים לך. אפילו להיות זה שמציע נישואים. כל האחריות על הגברים. וגם העלבונות והתוויות של הכישלון אם משהו לא מצליח”.

ולמה כל כך חשוב לך שאחרים יידעו?

“כשהתחלתי, לא היה לי אף אחד שיעזור לי, שידריך אותי מה צריך לעשות ומה לא. וחבל שכך! וכשכבר כן ייעצו לי משהו, קיבלתי לפעמים עצות גרועות שהחריבו לי כל סיכוי לסטוץ מסכן פה ושם. זה רק הגביר את התסכול ותחושת הכישלון. אני רוצה לקצר לאחרים את הדרך הפתלתלה שאני עברתי.

“במהלך כמעט עשר שנים שהסתובבתי בחיי הלילה – חוויתי על בשרי, הכרתי ויישמתי כל טכניקה ושיטת פיתוי בשביל להצליח עם בנות במועדונים, פאבים ומסיבות. גיליתי את כל הסודות האמיתיים שקבורים מתחת לרצפה המבעבעת והחלטתי אחת ולתמיד לחשוף הכול !!”.

מילדון עם בטחון אפסי לגבר שמשכיב כל בחורה

המועדון” אולי מוגדר כמדריך דיגיטלי, אבל לאחר קריאה בו ניתן לקבוע כי מדובר בלא פחות ממניפסט לגברים של העידן הנוכחי בו הטינדר וה”יאללה בי” שולטים. הוא מכיל 12 פרקים רוויים במידע שמקפיץ לגברים את היכולות עם נשים בעשרות אחוזים, לפעמים גם מבלי שיצטרכו למצמץ או להזיז אצבע. “השיטות בספר שלי כבר עזרו להרבה מאוד גברים לסיים כל לילה עם בחורות מדהימות, יפהפיות, ומצחיקות וזה מה שיקרה לך”, מכריז עידן.

זה משהו שניתן ללמוד בכלל?

הצלחה עם נשים זו יכולת שאפשר ללמוד, כמו רישיון נהיגה, תעודת בגרות או תואר. כל דבר שהצלחנו בו בחיים בא אחרי למידה ותרגול. רוב האנשים חושבים שזה עניין של קסם אישי – או שיש או שאין. וזה פשוט שקר מוחלט. אז או שתטמון ראש בחול ותמשיך לעשות מה שמוכר ובטוח, כולל לשמור את החלומות לסדין, לכרית ולנייר טואלט… או שתבחר ללמוד איך להצליח עם נשים”.

ומה אם אני ביישן שבטוח שהוא מקרה אבוד?

“גם אם אתה ביישן ובטוח שאין לך סיכוי עם בנות שהן ליגה. הרי את הספר אני לא כותב לגברים שהם כבר ״חיות כריזמה״. אני כותב בדיוק לך. אני מלמד את השיטה הפשוטה שהפכה אותי מילדון עם ביטחון עצמי נמוך וניסיון אפסי עם המין השני לגבר שיודע שהוא יכול להשכיב כל בחורה שהוא שם עליה עין. אלו דברים שאם מישהו היה אומר לי לפני 10 שנים הייתי מוכן לשלם עליהם הרבה כסף. זה היה חוסך לי עוגמות נפש וצער ותסכולים ותחושה עלובה של עצמי”.

למראה חיצוני בטוח יש גם השפעה. מה אם לא בורכתי בנתונים?

“אי אפשר להתחמק מכך שלמראה חיצוני יש השפעה, אבל מה שרוב הגברים לא יודעים שגם עליו אפשר לחפות בכל כך הרבה דרכים. אסתטיקה, טיפוח, כריזמה, הצלחה. יש לי פרק שלם שמלמד איך אתה יוצר את התשתית הזאת שמפילה כל אחת, והיא בכלל לא קשורה למראה חיצוני. בוא, אני יכול לתת לך רשימה של גברים הכי מכוערים בהיסטוריה שנשים עמדו בתור ארוך בשביל להיות איתם. ולמה? ההצלחה משכרת. סובל משיניים בולטות? אף עקום? חצ’קונים? אתה עדיין יכול לזיין דוגמנית על, תאמין לי”.

לגופו של עניין. מה לומדים תכלס?

הספר מעניק הכשרה מקיפה שמתייחסת לפן הפיזי, מנטלי וחברתי. הכול קובע. אני מלמד שם איך מאמצים מיינדסט של זכר אלפא מצליחן, ולצד זה גם מלמד כל מה שצריך על הכנה למסיבה, סטייל ולבוש, משפטי פתיחה, אסטרטגיות מלאות לגרום לבחורות לרצות אותך ללילה וליותר מזה אם תרצה. המדריך בא מהשטח ולוקח בחשבון סיטואציות מורכבות, כמו איך לקיים אינטראקציה טובה גם כשהמוסיקה בפול ווליום, איך לשדר שפת גוף עם סקס אפיל וליצור אינטימיות גם כאשר מוקפים באנשים. בתור בונוס הכנסתי לספר גם פרק שלם של מדריך התפתחות אישית ומוטיבציה, ואיך להעלות את הערך האישי שלך ולשדר לכל בחורה מה אתה שווה, בלי להוציא מילה. נשים הרוסות מזה”.

וכאן עידן מבקש להדגיש – עם סימני קריאה – שאמנם מדובר במדריך שמיועד לסייע להצלחה עם נשים, אבל כל העוצמה בו היא שהוא מכוון להצלחה  שמתפרשת בגדול גם על שאר התחומים החשובים בחיים.

במדריך הזה אני מקפיץ אותך ואת האישיות שלך קדימה, וזה חלק מכל המכלול שיגרום לנשים לרצות אותך. אגב, הפרק האחרון הוא ממש בעיטה בתחת! בפרק הזה תקבל מוטיבציה לפעול ולהרוג את הפחדים שלך בדרך ליעדים ולמטרות שהצבת לעצמך. תקבל כלים להתפתחות אישית ובסיס כיצד לפתח אישיות של גבר אלפא לא רק עם בחורות. בכל תחום !! בין אם זה ספורט, קריירה, תחביבים, אינטראקציות חברתיות. רק הפרק הזה נחשב לספר שלם”.

רוצה לעזור מתוך הכאב והתסכול שחוויתי

עידן (“בחרתי בשם בדוי כי כך יותר קל לי לחלוק מידע סודי ולא מצונזר”) הוא סנדלר שממש לא הולך יחף. אחרי תקופת הצלחות מסחררת, כיום תקופת חיי הלילה מאחוריו. הוא נשוי עם ילדה קטנה, מתגורר במרכז, ואחרי שנים של עבודה בעולם הבליינות, יח”צנות, מסיבות, וגם ניהול מסעדה בקניון בפולג, הוא עוסק כיום בתחום השיווק באינטרנט.

“רווקות זה אחלה, אבל המשפחה זה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים”, הוא מצהיר. “הבנתי שעברתי דרך שהביאה אותי ישירות לכל מה שרציתי. כמו שאני זכיתי, הרגשתי שאני רוצה לתת מתנה מושלמת שתביא גם אחרים לשם, תוך כדי שנהנים מהדרך. פשוט הרגשתי שאני נורא רוצה לעזור לגברים, שמבחינתי הם כמו אחים שלי”.

עידן מסביר שגם ממקומו הנינוח כיום, הוא לא יכול לשכוח את ימי הרווקות המתסכלים שליוו אותו במרבית שנות חייו. כשהוא חושב על גברים שנמצאים במקום בו היה, הוא חש שותפות גורל שמתוכה, ומתוך הכאב האישי שממנו צמח, הוא רוצה לעזור לאחרים. לא סתם הוא משתמש במילה “אחים” כשהוא מדמיין את קהל הקוראים שלו.

עד כדי כך היה לך לא פשוט?

“מגיל צעיר רק בחורות ונשים העסיקו אותי. מגיל צעיר שתיתי בצמא כל פיסת אינפורמציה מעיתונים, ספרים ואינטרנט, כי רציתי ללמוד איך לפצח את הדבר הזה שנקרא ‘הצלחה עם בחורות’. פדיחה אבל באמת ככה עשיתי. רק חיפשתי מה אני יכול ללמוד. ולא היה כלום. כל המידע היה יבש. שום מדריך שווה ונורמלי שיגיד לי תעשה X, Y, Z. הייתי מוצף במידע וזה עוד יותר בלבל ועשה בלגן בראש מרוב מידע שסותר את עצמו. התוצאה הייתה פשוט אסון. לא הייתי טבעי והכול נראה מזויף. אני ביישן ואף בחורה לא עניין אותה לשמוע את הגמגומים שלי, בטח לא במועדון כשברקע מתנגן סט של דיג’י טייסטו שמקפיץ אותה…

“.

מאיפה בא המפנה?

“אז אני למדתי לבד. וכמו בחדר כושר, ההשקעה, הסבל והמאמץ השתלמו בגדול. אחרי שנים עם כמעט מאה בחורות שוות בעיקר (מודה שיש כאלה שהייתי מעדיף לשכוח) אני מכריז שאם אני הצלחתי, כל אחד יכול. ניסיתי להתחבר לנשים, להתגבר על פחדים ולנהל שיחה נורמאלית עם בחורה. בשנים הקשות חיפשתי במועדונים טרף קל ושיכור שאוכל להעמיס. ואני די מתבייש בזה. לאט לאט למדתי מה עושים, ובהמשך גם מה אפשר לעשות גם בלי להחליף מילה דבר שמעולה לביישנים מגמגמים כמוני. או כמו שהייתי, בעבר, אם לדייק”.

אני יודע שאתה רוצה להשיג יותר מהחיים האלה

זה בדיוק הרגע שעידן שותק לרגע, חושב, ומבקש לפנות במסר אישי למי שמקשיב.

הבמה שלך…

“אני יודע שאתה מת להיות משוחרר ולזכות בבחורות בלי להתאמץ, אבל אני גם יודע שלא הכי הולך לך. במיוחד כשאתה נתקל בבחורה שמוציאה אותך מהריכוז…. בפנים אתה מת מפחד שלעולם לא יילך לך עם מישהי שווה באמת, ואולי תצטרך להתפשר יום אחד כי כל השוות תפוסות. אני יודע שאתה רוצה להשיג יותר מהחיים האלה – יותר בחורות, יותר חוויות, יותר סקס, יותר סיפורים לחבר’ה, יותר כריזמה, בטחון, הצלחה. אז… יש לי מסר חשוב עבורך : אני רוצה להגיד לך שאתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה וכל מה שעוד לא העזת לחלום אפילו”.

אתה באמת מאמין שזה אפשרי?

“עבדתי במקומות הכי זוהרים, וחושבים שכל היום מזיינים שם, אבל זה ממש לא קרה אצלי כי עמוק בפנים לא האמנתי בעצמי ולא היה את המעודד הקטן שיגיד לי כמה שאני ראוי ושווה, ובעיקר שיגיד לי מה הצעדים, איך עושים את זה. אז עכשיו אני כאן המעודד שלוחש לך בעוצמה באוזן שאתה יכול”.

רוצה לשמוע עוד על הדרך שתקפיץ אותך מלהיות “בתול” מגמגם לגבר אלפא מהמם? היכנס ללינק וקבל מידע נוסף על המדריך הבלעדי שכל מי שרוצה להצליח עם בחורות חייב לעצמו.

“המטרה שלי היא לגרום לך להבין שהשליטה והכוח על החיים שלך נמצאים בידיים שלך, ושיש לך את היכולת שאתה צריך בשביל להצליח עם נשים ובכל תחום אחר שתבחר. כמה כלים קטנים – ואתה תהפוך לשוס!”, מסכם עידן, מחבר הספר שכבר עושה הרבה רעש בקרב חבריו למין הגברי וגורם לרטט ורעידת אדמה בקרב בנות המין הנשי. בהצלחה!

לחץ כאן לרכישת הספר במחיר השקה

Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button