בריאות וספורטתזונה ובישול

איך להישאר צעיר | מה הסוד של ננסי ברנדס?

אוכלוסיית בני 60 ומעלה בעולם צפויה להכפיל את עצמה עד שנת 2050. עלייה מ -962 מיליון בשנת 2017 ל -2.1 מיליארד בשנת 2050. מספרים אלו, יחד עם העובדה שממשלות ברחבי העולם מעבירות את עלויות הבריאות מהמדינה לפרט, לרמה אינדיבידואלית, שכן היא צפויה לשים דגש רב יותר על מניעה במקום על תרופה. מכאן עולה כי טיפולים הקשורים להזדקנות בריאה יהיו בעלי עניין גובר במגזר הבריאות הצרכני.

הזדקנות בריאה תוארה כ”תהליך פיתוח ושמירה על היכולת התפקודית המאפשרת רווחה בגיל מבוגר “, תוך התבוננות מעבר לחיים מתמשכים, לשיפור איכות החיים בגיל מבוגר. בעוד תהליך ההזדקנות בריא מתחיל מרגע היוולדנו, הצרכים של הפרט ישתנו לאורך כל חייו, עם שוני בין קבוצות צרכנים שונות.

חברת אומגהמור שצפתה את התהליך בראשיתו, החלה בפיתוח מוצרים בריאות מניעתיים, דוגמת DHA PREMIUM. המוצר שעשוי למנוע את רוב המחלות הדגנרטיביות דוגמת אלצהיימר, פרקינסון, שבץ, גלאוקומה ואחרות.

לאחר שהתאושש לאחרונה מאישפוז טראומטי כשכל עם ישראל מתפלל לבריאותו, הצטרף לאחרונה המוסיקאי, בדרן והאמן האהוב ננסי ברנדס, לצוות המוביל של החברה כשותף וכפרזנטור.
ננסי המשתמש בעצמו במוצר, יעזור לחברת אומגהמור הנמצאת בימים אלה בגיוס הון, בהגדלת המודעות למוצרי החברה.

אומגהמור היא חברת ביו-טק העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי אומגה 3 העשויים מאצות ים. החברה פיתחה מוצר פורץ דרך המבוסס על פורמולה חדשנית בעלת רכיבים חיוניים אשר מחקרים רבים הראו כי חיוניים למניעה והתמודדות במחלות קוגניטיביות כגון אלצהיימר, דיכאון ו-ADHD, כמו גם במגוון רחב של בעיות בתפקודי לב, כבד, סרטן גרורתי ועוד.

מטרת המוצר היא לשפר את איכות החיים ע”י מניעת התפתחותן של רוב מחלות תפקודי המוח, ובנוסף מחלות הלב וכלי דם, ואף להקל ברמת המחלות הקיימת ע”י מילוי החסרים של DHA אומגה 3 בגוף. המוצר אף מסייע לעכב\למנוע התפתחות הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, וכן מסייע להתפתחות העובר .
תוסף תזונה שעל פי מחקרים מוריד משמעותית את תחלואת הלב והכבד, מפחית סיכונים למחלות כרוניות ועוזר לנשים בהריון להוליד ילד בריא יותר.
תוסף שהוא נגיש לצריכה גם לאנשים שאינם מסוגלים לצרוך גלולות – בצורת שמן או אבקה.
תוסף אשר עשוי מאצות מאפשר לאנשים שאינם יכולים לצרוך תוסף המבוסס על דגים או קריל (סרטן קטן), כגון טבעונים וצמחונים לצרוך אותו וכך החברה פונה לשוק רחב אשר נמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות. למוצר הכשר מטעם בד”ץ העדה החרדית ירושלים.

את “PREMIUM “ALGEA DHA, ניתן להשיג בבתי הטבע ובתי המרקחת השונים ברחבי הארץ. 

למידע נוסף בקרו באתר החברה: www.omegamore.club

שאלות מקצועיות יש להפנות אל ישראל גלמור omegalmor@gmail.com

Tags
Show More

Related Articles

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button