לייף סטייל

12 יתרונות NLP משני חיים

אלו הם היתרונות העיקריים של חקירה מתמשכת של NLP. על זה עובדים המתרגלים המאסטרים שלנו:

1) חיבור למטרה, ערכים ומוטיבציה, 2) חופש כלכלי, 3) מערכות יחסים מוצלחות, 4) הצלחה עסקית, 5) תחביבים מספקים ו-6) בריאות טובה.

יתרונות של אימון NLP

הכשרה ואימון בתכנות נוירו-לשוני יכולים לעזור לנו להגביר את כישורי המנהיגות, התקשורת וההשפעה שלנו. בתורם, אלה יכולים להוביל להשגת מה שאנחנו רוצים ולחיים מוצלחים ומלאים יותר באופן משמעותי.

תהליך אימון NLP Practitioner טוב יכוון את מיומנויות התקשורת וההשפעה שלנו עם אחרים ויעזור לבנות את החוסן שלנו, האינטליגנציה הרגשית והגמישות המנטלית וההתנהגותית שלנו.

NLP מעצימה את כישורי המנהיגות, הניהול, המכירות, האימון, הנטוורקינג ומערכות היחסים שלנו. היתרונות של מיומנויות ה-NLP חלות גם על ייעוץ, טיפול, ועל העבודה והחיים האישיים שלנו.

מהן חלק מהיתרונות האישיים? מהן היתרונות בעסקים?

איך משיגים את היתרונות ברמה העליונה שהוזכרו לעיל? אנו עובדים עם הלקוחות שלנו כדי לחקור וליישם שיטות עבודה מומלצות עם 12 אבני הבניין הבאות של NLP, שכל אחת מהן מביאה יתרונות משמעותיים בפני עצמה. הטבות אלה חלות על עסקים, מה שמוביל למנהיגות טובה יותר, ניהול פרויקטים, מכירות, אימון, ובתמורה, לתוצאות טובות יותר.

בניית מערכת ההצלחה האישית שלנו

הצלחה בחיים היא הרבה על פיתוח 'מערכת הצלחה' שהמטרות הן חלק ממנה. אחת ממערכות ההצלחה האהובות עלינו, שיש רבות ממנה, היא DUFF.

DUFF כולל כיוון, שימוש בזמן, אנרגיה ותשומת לב על בסיס יומי, והגדרת לולאות משוב ו-Fed-Forward.

הגדרת מסגרות

יש פתגם ישן אשר ישים לרוב תחומי החיים: 'מי שקובע את הכללים מנצח'. איך אנחנו קובעים את המסגרת או הכללים? איך נדע מהם הכללים?

הובלה וניהול של המצב הרגשי שלנו

המצב הרגשי שלנו משפיע על האופן שבו אנחנו מגיעים לאחרים ועל כמה בקלות אנחנו יכולים לגשת למשאבים שלנו. ככל שנוכל להוביל את המצב הרגשי שלנו, כך נוכל להוביל ולהשפיע על עצמנו ועל אחרים.

הגברת הקשר והאמון כאשר הדבר מתאים

הגברת הקרבה והאמון פירושה שאנחנו יכולים להשפיע על אחרים יותר, אולם, לפעמים, אנחנו רוצים להפחית את ההשפעה שיש להם עלינו, אז זה מועיל להיות מסוגלים להגדיל וגם להפחית קרבה.

הגדרת הכיוון, התוצאות והיעדים שלנו

תהיו ברורים לגבי הכיוון שאליו אתם מכוונים; אחרת, אנו צפויים להסתובב במעגלים ולהיות מושפעים מאנשים סביבנו. לכיוון, לתוצאות ולמטרות יש שימושים; עם זאת, לעתים קרובות מלמדים אותם בצורה שגויה. NLP פיתחה גישה להתאמה של המטרה, הערכים והכיוון שלנו ומשתמשת בתוצאות וביעדים כדי לעזור לנו להתקדם בכיוון שאנחנו רוצים.

שאלו שאלות נכונות

יש הרבה סיבות טובות לשאול שאלות; שלוש דוגמאות הן:

  • כדי לברר מידע
  • להשפיע
  • לשנות את מצבו של השותף שלנו

עם זאת, כדי לשאול שאלות גדולות, עלינו לדעת את הדברים הבאים:

  • מה לשאול
  • הדרך לשאול את זה, ו
  • מתי לשאול

כדי לקבל את ההשפעה הטובה ביותר.

הגעה לשם

לעזור ללקוחות שלנו לנווט את המסע שלהם מכאן לשם עשוי להיות מורכב יותר מאשר שני הלקוחות שלנו, ואנחנו מבינים. NLP נותן לנו מבחר רחב של גישות שיעזרו לנווט במסע שלנו.

קצב עתידי

קצב עתידי הוא צורה חזקה של חזרה מנטלית, המאפשרת לנו לשפר את הביצועים שלנו באירועים עתידיים קריטיים רבים – מראיונות ופגישות ועד ספורט.

אמונות

האמונות או ההנחות שיש לנו או מניחים לגבי עצמנו, האנשים איתם אנו מתקשרים והסביבה בה אנו עובדים יכולים לעזור לנו או להפריע לנו. כמה אמונות נכונות: אני צפוי למות אם אני נופל ממטוס בלי מצנח. עם זאת, סביר להניח שאמונות אחרות מגשימות את עצמן: אם אני מאמין שאני הולך להצליח, סביר יותר שאנקוט בפעולה ויאסוף את עצמי במהירות כשאני נופל – שניהם אינדיקטורים משמעותיים להצלחה.

סיפור סיפורים

סיפורים הם דרך משכנעת להשפיע גם על עצמנו וגם על אחרים. אנו חוקרים ומפתחים את המבנה של סיפורים משפיעים.

אסטרטגיות

מהם הצעדים הפנימיים והחיצוניים שאנו נוקטים כדי ליצור ביצועים טובים בכל הקשר? הבנת אלה מאפשרת לנו להסיר חסימות ולשפר את התוצאות שאנו מקבלים.

הִיפּנוֹזָה

חקר ההיפנוזה ופיתוח הכישורים ההיפנוטיים שלנו מגבירים את התקשורת וההשפעה שלנו, והיפנוזה עצמית מגבירה את המערך וההשפעה שלנו על עצמנו.

דוּגמָנוּת

NLP היא דיסציפלינה של דוגמנות: להיות סקרן לגבי מה שעובד ואיך אנחנו יכולים לשפר את זה. המודלים שפיתחנו עוזרים לנו להעביר אותם לאחרים.

מערכת האתר

ברוכים הבאים לניוז אי אל פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? אתם יכולים ליצור איתנו קשר למייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה בפייסבוק ונשמח לעזור לכם.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button