צבא וביטחון

יום סיירות הכנה בדקה ה – 90

כפי שכולכם כבר מכירים יום הסיירות הצהלי הוא דלת הכניסה שלכם למערך היחידות המיוחדות של צבא ההגנה לישראל ואיתו כחמש אלף מועמדים שיגיעו לנסות את מזלם ולפרוץ אותה.

מדובר ביום לו ארבע אקטים קלאסים המגיעים לבדוק מספר קריטריונים מביניהם, רף יכולות פיזי יוצא דופן, חוסן מנטלי בלתי מעורער, התמדה, יציבות, נחישות ודבקות במטרה שעל אחד מהם נכתוב היום ודרך עיני בוגרינו, ד' מב"ש שהמתגייס לסיירת מטכל בסוף החודש.

א': אחרי הובלה חד משמעית בתרגיל הראשון והמנפה ביותר של היום היה זה התרגיל השני שהשלים אותו והגיע לאתר את הנחושים ביותר מביננו.
מגבש: אותה הגברת בשינוי אדרת, הפעם במקום להסתדר לפי סדרי הגעה עליכם לתפוס את האלונקה ולצאת תחתיה לסיבוב נוסף, מי שלא יגיע אליה, לא יכתב.
א': תרגיל אותו ביצענו באדרנלין ברמת השגרה השוטפת וזה שעליו למדנו שבעה כללים בסאגות המנכל שעשו את כל ההבדל ויצרו את ההובלה הנדרשת כדי להעפיל מיום זה לגיבוש מטכל האחוד.
מגבש: קדימה לא להתמהמה להרים את האלונקה, כל השאר צאו לסיבוב נוסף
א': אחרי שהשתמשתי בדגשים אותם למדנו מאת האגף המנטלי, הצלחתי ליצור "חסם" שהעניק לי מקום קבוע על האלונקה וגרם לאחרים להתחלף כמו הרוח בלי להבין את העיקרון הפשוט אותו למדנו באדרנלין וזה אותו אחשוף על קצה המזלג וברגעים אלו ממש.

אלונקה סוציומטרית | עקרון התרגיל

בשונה מהתרגיל הראשון שאחד ממאפייניו הוא מהירות המועמד, בתרגיל זה מגיעים לבדוק נחישות ודבקות במטרה באמצעות הרחבת המקום הראשון לארבע מקומות ( ידיות ) כך שמדד המהירות כבר אינו פקטור חברים.
לאלונקה ארבע ידיות כאשר כל מי שיגיע ולו לאחת מהם ולא משנה באיזה מיקום, מהראשון עד הרביעי, יזכה להיכתב בדפי הניתוח של המגבשים ותחת המקום המוביל בתרגיל, דהיינו המקום הראשון.
משכך, עליכם להבין כי לאדם מהיר אין שום יתרון עליכם, לפחות בתרגיל המדובר ואלו לפי דגשים מסויימים אותם תרכשו ***בקורס ההכשרה להכנה ליחידות העלית בבעלות אדרנלין כושר קרבי כמובן*** , וכך תינתן לכם ההזדמנות להוכיח מדוע דווקא אתכם הם מבקשים להתייצב בשורותיהם

הסוד לעבור את מועד יום סיירות ינואר

אם אתם מבקשים את הגוף היחיד שמסוגל להתחייב לכם למעבר בטוח של יום הסיירות ינואר 2022 הצהלי הקרוב וזו בעקבות קורס ההכנה הבלעדי והיחיד שידע להעניק את המענה למצבי קיצון שכאלו
אם אתם דורשים את המערך היחיד בארץ שמסוגל להפוך את הקערה על פיה ולגייס אתכם לאחת מסיירות העלית המדוברות בזמן מינימלי שכזה, הכנסו לסטורי והגישו מועמדות כבר היום.

Adrenalin-Israel

אדרנלין כושר קרבי הינה החברה המובילה והבלעדית בארץ להכנה ליחידות העלית של צבא ההגנה לישראל וגופי הביטחון שאחריו אשר עומדת כגוף ההכנה היחיד לו אישור הפעילות האחרון החתום ע”י גופי הממשל הרלוונטים בינהם, משרד החינוך, צבא ההגנה לישראל ומשרד הביטחון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button