טיולים

10 הדברים החשובים שצריך לדעת כששוכרים גנרטור

כוח הוא הכל באתר עבודה. בלעדיו, הכלים והציוד שלך המסתמכים על מקור כוח חיצוני ייפסקו במהירות – וכך גם הפרודוקטיביות שלך. עבור עבודות רבות, השכרת גנרטורים כוח היא התשובה כאשר קבלנים זקוקים למקור חשמל נוסף או לפתרון גיבוי כאשר הגנרטורים הראשיים שלהם מושבתים לצורך טיפול.

עם כל כך הרבה רכיבה על הביצועים האמינים של גנרטורים באתרי עבודה, סביר להניח שאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך לחוות חוויה גרועה בזמן השכרת אחד. זו הסיבה שהצוות שלנו ב-Sound-er הרכיב את הרשימה הבאה של 10 הדברים הטובים ביותר שיש לזכור כדי ליהנות מהשכרת גנרטורים מוצלחת – ומסוג הכוח, הביצועים והתמורה שתורמים להשלמה המהירה והאיכותית של כל עבודה שאתה לוקח על עצמך.

טיפים להשכרת גנרטורים

הפקת כוח ממנוע בעירה פנימית כדי לסובב ליבה הממוקמת בתוך סליל – וכתוצאה מכך חשמל המופק מהשדה המגנטי – נשמע כמו תהליך פשוט מספיק. אבל כאשר אתה מבין שאתה צריך לקבוע את עומס הכוח שאתה צריך מגנרטור, הציוד שאתה תרוץ ממנו והתנאים שבהם הוא צפוי להתבצע, הטיפים הבאים יכולים לעזור לך לעשות את הנכון החלטה לגבי השכרת גנרטור:

  1. בחרו מותגים וחברות השכרת ציוד אמינות: יש מגוון רחב של סוגי וגנרטורים ומותגים – מגנראטורים פנאי הפועלים על בנזין ועד גנרטורים ברמה מקצועית הפועלים על סולר או גז טבעי. זה חיוני שתעבוד עם חברת השכרה אמינה – כמו חנות השכרת החתולים – שיכולה לעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה לצרכי החשמל שלך.
  2. קראו בעיון את הסכם השכירות: לא משנה כמה אתה עסוק, הקדיש זמן לקרוא את חוזה השכירות שלך עד הסוף. אם יש לך שאלות לגבי אחד מתנאי ההשכרה, שאל לפני שאתה חתום על משהו. כמו כן, קחו בחשבון שהסכמי שכירות שקופים – כמו אלו שאנו מעסיקים בחנות להשכרת חתולים – הם סימן בטוח שיש לכם עסק עם חברת השכרה בעלת מוניטין.
  3. בחר את הגנרטור המתאים לדרישות העומס שלך: גנרטורים מסחריים מגיעים בגדלים רבים. אם אינך בטוח באיזה גודל גנרטור אתה צריך, בקש סיוע ממומחה ההשכרה שלך.
  4. ודאו שהוא נבדק: מכיוון שאנו בודקים בקפידה את כל הציוד ההשכרה שלנו לפני הצ'ק-אאוט ואחרי הצ'ק-אין, אתה יכול להיות בטוח באיכות הגנרטורים להשכרה שלנו. עם זאת, תלוי מאיזו חברה אתה שוכר, תמיד כדאי לשאול מתי נבדקה הפעם האחרונה שהגנרטור שאתה עומד לשכור.
  5. ודאו שהוא נקי: מכיוון שסביר להניח שתהיו אחראים למצב הגנרטור כשתחזירו אותו, קבלו רק גנרטור נקי ונראה מטופח.
  6. בדקו שהוא מטופל: בשל השימוש הרב בהם וחלקים נעים רבים, גנרטורים זקוקים לטיפול קבוע. בדוק שהגנרטור שאתה עומד לשכור עבר שירות מלא כשהמסננים, הנוזלים והחיבורים שלו תקינים.
  7. קבעו הובלה במידת הצורך: קבע אם אתה או חברת ההשכרה יהיו אחראים למשלוח והחזרה של הגנרטור. אם אתה מוביל אותו, ודאו שיש לכם את המתג הנגרר המתאים לעבודה.
  8. עקבו אחרי מזג האוויר ועדכן את חברת ההשכרה על שינויים בלוח הזמנים: דברים כמו מזג אוויר סוער ושינויים בהיקף הפרויקט שלך יכולים להשפיע על מתי אתה צריך את הציוד להשכרה שלך. הקפידו תמיד על דיווח מזג האוויר, והקפידו ליידע את חברת ההשכרה שלכם על כל שינוי בפרמטרים של לוח השכירות שלכם.
  9. פעלו לפי הוראות: הכירו את הוראות ההפעלה הנכונות של הגנרטור, ופעלו בהתאם. דברים כמו להפעיל אותו בחוץ כדי למנוע הצטברות פחמן חד חמצני רעיל ואי תדלוק מנוע חם חשובים לבטיחות הצוות שלך והציוד.
  10. הארקה של הגנרטור: אינך צריך להיות חשמלאי מקצועי כדי לדעת שחובה להארק כראוי את הגנרטור שלך לפני השימוש. אם לא תעשה זאת, אתה מסתכן בקצר חשמלי, מפסקים ניתקים ובעיות חשמליות לא רצויות אחרות שיתרחשו.

בנוסף ל-10 הנקודות לעיל, חשוב גם לבקש הוראות, הדרכה ואפילו הדגמה אם אתה צריך את זה. למד על הזדמנויות ההשכרה שלנו היום על ידי התקשרות 1-800-RENT-CAT או עיין בציוד שלנו באינטרנט ושכור כל מה שאתה צריך מאנשים שעושים כל מה שצריך.

מערכת האתר

ברוכים הבאים לניוז אי אל פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? אתם יכולים ליצור איתנו קשר למייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה בפייסבוק ונשמח לעזור לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button