למה הגיע הזמן שעשרות אלפי נשים הרות יפנו אל הרופא שלהם וישאלו: דר’, אתה ממליץ לי על DHA?

adult-belly-body-54289

26,000 נשים סובלות מדיכאון לאחר לידה – אחת מכל שמונה יולדות. בעקבות כתבה שהתפרסמה בידיעות אחרונות המתארת את המחלה הלא פתורה “דיכאון לאחר לידה” החלטנו לבדוק עם מומחים בתחום האם באמת אין פתרונות תזונתיים לבעיה?ישראל גלמור מייסד אומגהמור מתארח בתוכנית משפחה שכזאת ומספר על חשיבות אומגה 3 לנשים בהריון.

רוב הנשים עוברות את זה במסגרת הבית, כשהן הופכות בית שמח, לבית מתוח ועצוב, הכולל ילדים עצובים ומתוחים ובעל טרוד. במקרה כזה חלקן תקבלנה תרופות הרגעה, חלקן תרופות פסיכיאטריות ובמקרי קיצון, אפילו אשפוז.

הבעיה היא הורמונלית, יאמרו מספר רופאים, הבעיה היא לחץ נפשי יאמרו אחרים.

ובינתיים יש אישה הסובלת מאד, בעל וילדים טרודים , כי אינם יכולים לעזור. ומנגד עומדת המערכת הרפואית שמסיבותיה שלה איננה מוכנה להודות שהמלך עירום, שהבעיה ברוב המקרים איננה תרופתית, אלא אחת ולתמיד ללמוד את מבנה המוח האנושי ולהבין שכשמשהו חסר במוח, האישה איננה מתפקדת, הבית איננו מתפקד ומערכת הבריאות שלנו איננה מתפקדת כהלכה גם היא!

מחקרים רבים נערכו בארצות הברית, בגרמניה, קוריאה, אוסטרליה ואפילו בישראל. האמריקאים כדרכם נכנסו לנושא בגדול, לאחר שהמחקר שהתפרסם במגזין הרפואי קוקריין הראה להם, שחסר DHA אומגה 3 בזמן ההיריון מביא לאחוזים גבוהים של לידה מוקדמת ולנזק כלכלי שנתי בארצות הברית של 6 מיליארד דולר!

נמצא גם שחוסר באומגה 3 בכלל ו DHA בפרט, מביאים לדיכאונות, לחרדות, לילדים חסרי קשב ולהורים סובלים.

בארצות הברית ובגרמניה במקביל התפרסם אינדקס אומגה 3 המראה יחס הפוך בין רמת אומגה 3 בדם ורמת מחלות, החל מלב וכלי דם וכלה במחלות תפקודי המוח כמו במקרה דנן.

קצת מידע בסיסי:

  1. המוח הינו גנרטור חשמלי משוכלל הבנוי מ 100 מיליארד תאים זעירים, שכל אחד מהם דם הוא מתפקד כגנרטור חשמלי זעיר.
  2. הולכת הפקודות החשמליות מתאי המוח לגוף נערכת במוליכים חשמליים הנקראים אקסונים. כדי שלא יהיה מגע בין אקסון לאקסון ולא ייווצר קצר חשמלי, המוח מייצר שכבת בידוד לבנה המורכבת משומנים וחלבונים ונקראת מיאלין.
  3. DHA הוא אחד הרכיבים העיקריים במיאלין.
  4. המוח האנושי בעיקרו הוא רקמה שומנית.
  5. 30% מהרקמה השומנית אצל אדם בריא היא DHA אומגה 3.גם העובר בדרכו להפוך לילד, חייב להגיע לרמת DHA של 30% במוח שלו.
  6. בשליש האחרון להיריון מתפתח המוח של העובר. אם התזונה של האם לא כוללת מספיק DHA אומגה 3, אין מספיק אומגה 3 לחלק לשניים. ומכך, כשהאם מספקת את צרכי העובר, היא חסרה בעצמה DHA.  
  7. כיוון ש DHA הוא אחד הרכיבים העיקריים בשומן החלבוני המבודד מיאלין. חוסר ב DHA גורם לפרימת המיאלין ולקצרים חשמליים במוח! זוהי הסיבה העיקרית לדיכאון בכלל ולדיכאון אחרי לידה במיוחד!
  8. כל מה שצריך הוא להכניס לבדיקת הדם פרמטר נוסף והוא בדיקת חומצות שומן בדם. הבדיקה איננה יקרה ובמחיר מכשיר MRI אחד, אפשר לרשת את כל בתי החולים וקופות החולים במכשיר פשוט זה.
  9. בארצות הברית, גרמניה וקוריאה כבר עושים את זה, נראה איזו מפלגה אצלנו תניף את דגל הבריאות בכלל ולנשים בפרט.

לאחר המלצות שקבלנו מצאנו שחברת אומגהמור היא חברת ביו-טק העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי אומגה 3 העשויים מאצות ים. החברה פיתחה מוצר פורץ דרך המבוסס על פורמולה חדשנית בעלת רכיבים חיוניים אשר מחקרים רבים הראו כי חיוניים למניעה והתמודדות במחלות קוגניטיביות כגון אלצהיימר, דיכאון ו-ADHD, כמו גם במגוון רחב של בעיות בתפקודי לב, כבד, סרטן גרורתי ועוד.

מטרת המוצר היא לשפר את איכות החיים ע”י מניעת התפתחותן של רוב מחלות תפקודי המוח, ובנוסף מחלות הלב וכלי דם, ואף להקל ברמת המחלות הקיימת ע”י מילוי החסרים של DHA אומגה 3 בגוף. המוצר אף מסייע לעכב\למנוע התפתחות הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, וכן מסייע להתפתחות העובר . 
תוסף תזונה שעל פי מחקרים מוריד משמעותית את תחלואת הלב והכבד, מפחית סיכונים למחלות כרוניות ועוזר לנשים בהריון להוליד ילד בריא יותר.
תוסף שהוא נגיש לצריכה גם לאנשים שאינם מסוגלים לצרוך גלולות – בצורת שמן או אבקה.
תוסף אשר עשוי מאצות מאפשר לאנשים שאינם יכולים לצרוך תוסף המבוסס על דגים או קריל (סרטן קטן), כגון טבעונים וצמחונים לצרוך אותו וכך החברה פונה לשוק רחב אשר נמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות. למוצר הכשר מטעם בד”ץ העדה החרדית ירושלים.

את “PREMIUM “ALGEA DHA, ניתן להשיג בלינק הבא: חנות מקוונת וכן בבתי הטבע ובתי המרקחת השונים ברחבי הארץ.

למידע נוסף בקרו באתר החברה: www.omegamore

שאלות מקצועיות ניתן להפנות ישירות אל מנכ״ל החברה ישראל גלמור omegalmor@gmail.com

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *